Law&Knowledge

portal prawniczy

Skontaktuj się

Warsztaty dla kobiet.

Warsztaty dla kobiet są bardzo modnym ostatnio elementem rozwoju nowoczesnej kobiety. Wiele stron ma ciekawe oferty, na przykład ta… Metamorfoza.online W gąszczu rozmaitych propozycji, od których może zakręcić się w głowie, na szczególną uwagę zasługują wyjazdowe warsztaty dla kobiet.

Odbywają się one często w bardzo ciekawych miejscach, poza granicami Polski. Oczywiste jest, że do takich przedsięwzięć należy przygotować się wcześnie, bo po pierwsze nie są to wyjazdy tanie, więc trzeba zgromadzić odpowiednie środki, a po drugie – wyjazdy te odbywają się często w egzotyczne i dalekie miejsca, więc dobrze jest zaznajomić się z kulturą i obyczajowością obowiązującą w danym kraju. Spośród bogatej oferty wyjazdowych warsztatów dla kobiet na szczególną uwagę zasługują te organizowane w takie miejsca jak na przykład Gozo – maltańską wyspę wulkaniczną, wietrzną i urokliwą, na której znajduje się tak zwana grota Marii Magdaleny. Tutaj spotkania, połączone z warsztatami dla kobiet, organizuje Wędrowny Teatr Kobiet. Kobiety tańczą tańce intuicyjne, medytują, wspierają się i modlą w energii Marii Magdaleny. Innym zasługującym na uwagę miejscem, w którym odbywają się zagraniczne warsztaty dla kobiet jest wyspa Bali – otoczona błękitem Oceanu Indyjskiego, skrywająca zielone dżungle i ogniste wulkany – wyspa na której swoją miłość odnalazła Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się i kochaj”. To pełne niesamowitej energii miejsce z mistycznymi świątyniami i życiem pełnym codziennych rytuałów.  Zwana także wyspą uzdrowicieli i miejscem z duszą.

Do warsztatów dla kobiet organizowanych na Bali nie trzeba dorabiać żadnej specjalnej ideologii, ponieważ samo miejsce broni się swoim pięknem i wspaniałą energią – sam pobyt jest ucztą dla ducha i ciała. Gdyby jednak bliżej przyjrzeć się warsztatom dla kobiet organizowanym na tej pięknej wyspie, to zdecydowana większość obejmuje praktyki duchowe, medytację i jogę. Warto wspomnieć jeszcze o Filipinach, które z kolei słyną z warsztatów, na których można nauczyć się jak oczyszczać ciało przy pomocy głodówki. Warsztaty wyjazdowe to z pewnością piękne, budujące doświadczenie.

Dodaj komentarz